Поліна - Хочу гратися - Перехочеш

Illustration


Початок співпраці

Ми почали допомагати Поліні, коли в неї на каналі було лише 3 відео. Співпраця почалась з розробки обкладинок для відео. Наступним кроком - занурення в аналітику, пропрацювання сильних і слабких сторін контенту.
Аналітика Поліни за 2022 рік

Illustration

Більше і більше роботи

З кожним наступним відео ми хотіли зробити контент якісніше - камера, звук, скетчі.Ми дали консультацію по техніці і допомогли з закупкою обладнання.
Наш принцип, це просування через вірусний контент.Спочатку протестували вірусну ідею в Твітер
Тред завірусився на 2000 ретвітів, що є рекордом для УкрТві

Illustration


Воно настільки завірусилось, що до нас прийшло телебачення і преса - Стаття на АІN "Не дивіться російські відео на YouTube"
Потім по цим матеріалам було знято відео на 250к переглядів "Що не так з переглядом російського контенту?"
Також вступний скетч цього відео був придуманий і знятий за участю Кузні. Ну і камео Братів Капранових - домовлялись з ними через Кузню.
Поліна за 15 відео - найшвидше з усіх українських каналів набрала 100 000 підписників.  За 20 відео - стала ТОПовим Ютубером в Україні.

Повний продакшн

З крайніх відео весь продакшн і постпродакшн перейшов на сторону Кузні. І Віктор Волинець став її повноцінним партнером (продюсером проєкта).
 Підготовка до зйомок. Зйомки, звук, монтаж, обкладинка і аналітика - все робимо ми. За Поліною - лише її контент, сценарій. 

Illustration

Рекламний кейс на 200 000 переглядів

Ми провели переговори і домовились на колаборацію з блогером, який теж є учасником Кузні. Ми знайшли спільні точки, де наші 2 блогери можуть бути заколабитись. Далі - продумали концепт реклами, знайшли тему і інформацію, яка підходить під інтеграцію і почали прогрів.
Пропрацювали колабу в 5 дотиків (за наставництвом Макса). Ми прогрівали ядро авдиторії поступово: 1. Тред в Твітері - 1600 лайків, 93 цитування - близько 10 000 переглядів2. Пост в Телеграмі - 13 000 переглядів3. Пост в Інстаграмі - 2600 лайків 4. Пост в Спільноту Ютуб - 3000 показів5. Вставка в попереднє відео як мем.6. Фінальна інтеграція - вставка у відео на 90 сек інтеграції.

Людям настільки була цікава інтеграція, що відвалилось лише 3% глядачів

Результати інтеграції369 000 переглядів в Поліни зробили 191 000 переглядів Дані.


По кінцевій заставці у відео Поліни перейшло 15% , що в свою чергу "запустило" рекомендації і відео Дані набрало 190 000 переглядів.

Illustration

Канал про секс "Хочу гратися"

Illustration

Проєкт був створений з нуля.
● розробили бренд● придумали формат відео● розробили план монетизації (інтернет-магазин)● просування (перегон трафіку з основного канала)● весь продакшн (зйомка, монтаж, обкладинки)

Illustration

Грант на 150 000 грн

Illustration


Допомогли із заявкою на грант на виробництво в 2023 році англомовного контенту на протидію російській пропаганді.
Заповнили заявку і виграли грант на 150 000 грн.
Далі буде...

Хочеш працювати з нами?

Ми в спільноті запускаємо нові канали щотижня.